BÇGT NEDİR?

BÇGT NEDİR?

“Bilinçli Çiftçi Güvenli Tarım”, TürkTraktör tarafından hayata geçirilen bir sosyal sorumluluk hareketidir.

“Bilinçli Çiftçi Güvenli Tarım”, TürkTraktör tarafından hayata geçirilen bir sosyal sorumluluk hareketidir. Türkiye’nin üretim öncülerinden olan ve modern tarıma yön verme vizyonuyla hareket eden TürkTraktör, “Bilinçli Çiftçi Güvenli Tarım” hareketi ile, çiftçilerimizin ve onlarla aynı çalışma alanlarını, hatta aynı karayolunu kullanan vatandaşlarımızın güvenliğini artırmayı ve tarım sektöründe yaşanacak her tür işgücü kaybını azaltmayı hedeflemektedir. Proje ile; güvenli traktör sürüşü, tarım ekipmanlarının doğru kullanımı ve tarla dışı, umuma açık trafik alanlarında dikkat edilmesi gerekenler gibi konularda çiftçileri bilinçlendirmek üzere, hem dijital mecralarda bilgilendirmeler yapılması, hem de saha eğitimleri verilmesi planlanmaktadır.

Eğitime Kayıt Ol Formu

Yaşadığın ilde ya da ilçede gerçekleşecek eğitimlerden haberdar olmak için formu doldur; “Bilinçli Çiftçi Güvenli Tarım” hareketine katıl, geleceğini güvenceye al!

Kayıt Formu

Fabrika Ziyareti Talep Formu

"Önce kalite, önce güvenlik" sloganıyla üretim yapılan TürkTraktör fabrikasında bir gezintiye ne dersin? Güvenliğe verdiğimiz önemi yakından görebilir, bir traktörün nasıl üretildiğini öğrenebilirsin!

Kayıt Formu