SOSYAL MEDYA ANKETİ

SOSYAL MEDYA ANKETİ

2017 yılının son çeyreğinde, Eylül ayı itibariyle hazırlıklarına başlanan “Ödüllü Anket” ile sosyal medya platformları ve online mecralar üzerinde 2018 yılının ilk çeyreğine kadar sürecek bir strateji planlaması gerçekleştirilmiştir.

2017 yılının son çeyreğinde, Eylül ayı itibariyle hazırlıklarına başlanan “Ödüllü Anket” ile sosyal medya platformları ve online mecralar üzerinde 2018 yılının ilk çeyreğine kadar sürecek bir strateji planlaması gerçekleştirilmiştir. Kasım ayında aktif bir şekilde uygulanmaya başlanan anket uygulaması, Ocak ayının 2. haftasına kadar devam ettirilmiştir.

Anket kapsamında traktör kullanıcılarının bilgi birikimini ölçebilmek amacıyla, “Kıyafet Kuralları”, “Traktör Kullanmaya Başlamadan Önce Gerçekleştirilmesi Gereken Kontroller”, “Traktör Çalıştırılırken Dikkat Edilmesi Gerekenler”, “Traktör ile Yola Çıkarken Dikkat Edilmesi Gerekenler”, “Traktöre Ekipman Bağlanması ve Sökülmesi Sırasında Dikkat Edilmesi Gerekenler”, “Tarlada Traktör Kullanımı”, “Ekipman Kullanımı Sırasında Dikkat Edilmesi Gerekenler”, “Traktörü Güvenli Durdurma” ve “Traktör Bakımı” konu başlıklarına yönelik sorular hazırlanmıştır. Elde edilecek sonuçlar doğrultusunda ise tespit edilecek konu başlıklarına yönelik “Güvenli Traktör ve Ekipman Kullanımı” alanında dijital eğitimlere başlanacaktır.

Eğitime Kayıt Ol Formu

Yaşadığın ilde ya da ilçede gerçekleşecek eğitimlerden haberdar olmak için formu doldur; “Bilinçli Çiftçi Güvenli Tarım” hareketine katıl, geleceğini güvenceye al!

Kayıt Formu

Fabrika Ziyareti Talep Formu

"Önce kalite, önce güvenlik" sloganıyla üretim yapılan TürkTraktör fabrikasında bir gezintiye ne dersin? Güvenliğe verdiğimiz önemi yakından görebilir, bir traktörün nasıl üretildiğini öğrenebilirsin!

Kayıt Formu