BİLİNÇLİ ÇİFTÇİ EĞİTİMLERİ

BİLİNÇLİ ÇİFTÇİ EĞİTİMLERİ

Traktör ve ekipmanlarının kullanımına ilişkin hususların uygulamalı olarak anlatılması için Bilinçli Çiftçi eğitimlerimiz hem saha hem de fabrikalarımızda devam ediyor.

Traktör ve ekipmanlarının kullanımına ilişkin hususların uygulamalı olarak anlatılması için Bilinçli Çiftçi eğitimlerimiz hem saha hem de fabrikalarımızda devam ediyor. Seçilen illerde başlatılacak olan eğitimlere katılan çiftçilerimiz alacakları “Güvenli Traktör Kullanım Eğitimi” sonrasında, TürkTraktör tarafından verilen “Teknik Eğitim Sertifikası” almaya hak kazanmış olacaklardır. Aynı zamanda TürkTraktör’ün güvenliğe verdiği önemi yakından görmek ve bir traktörün nasıl üretildiğini öğrenmek isteyen çiftçilerimiz, “Önce Kalite, Önce Güvenlik” sloganı ile üretim yapan fabrikalarımızı ziyaret edebileceklerdir. “Bilinçli Çiftçi Güvenli Tarım” hareketi kapsamında, verdiği eğitimlerle çok kısa bir zamanda 15 bin çiftçiye ulaşmayı başaran TürkTraktör, bu alandaki çalışmalarına durmaksızın devam etmektedir.

Eğitime Kayıt Ol Formu

Yaşadığın ilde ya da ilçede gerçekleşecek eğitimlerden haberdar olmak için formu doldur; “Bilinçli Çiftçi Güvenli Tarım” hareketine katıl, geleceğini güvenceye al!

Kayıt Formu

Fabrika Ziyareti Talep Formu

"Önce kalite, önce güvenlik" sloganıyla üretim yapılan TürkTraktör fabrikasında bir gezintiye ne dersin? Güvenliğe verdiğimiz önemi yakından görebilir, bir traktörün nasıl üretildiğini öğrenebilirsin!

Kayıt Formu