MOBİL UYGULAMALAR

TOPRAĞIN DİLİNDEN ANLAYAN YENİ UYGULAMAMIZ İLE ÇİFTÇİLERİN YANINDAYIZ!"İhtiyaç Duyduğunuz Her An, New Holland Asistan!" mottosuyla çiftçilere kolaylık sağlamayı amaçlayan New Holland Asistan uygulamamız ile çiftçimizin ihtiyacı olan tüm bilgileri ceplerine taşıyoruz. Bu uygulama sayesinde çiftçilerimiz diğer New Holland kullanıcıları ile bilgi alışverişinde bulunurken aynı zamanda tarım sektörüyle ilgili en yeni haberlerden güncel mazot fiyatlarına, piyasadaki mahsul fiyatlarından servis randevusu alma kolaylığına kadar aradığı birçok bilgiye her an ve her yerde ulaşabilecek!

ÇİFTÇİ DOSTU DİJİTAL PLATFORM!Profesyonellerin tercihi Case IH’dan çiftçilerimizin hayatını kolaylaştıracak dijital bir yenilik:
Case IH Asistan


"Tarımda Asistan Devri" mottosuyla çiftçilere kolaylık sağlamayı amaçlayan Case IH Asistan uygulamamız ile çiftçimizin ihtiyacı olan tüm bilgileri ceplerine taşıyoruz. Bu uygulama sayesinde çiftçilerimiz diğer Case IH kullanıcıları ile bilgi alışverişinde bulunurken aynı zamanda tarım sektörüyle ilgili en yeni haberlerden güncel mazot fiyatlarına, piyasadaki mahsul fiyatlarından servis randevusu alma kolaylığına kadar aradığı birçok bilgiye her an ve her yerde ulaşabilecek!

Eğitime Kayıt Ol Formu

Yaşadığın ilde ya da ilçede gerçekleşecek eğitimlerden haberdar olmak için formu doldur; “Bilinçli Çiftçi Güvenli Tarım” hareketine katıl, geleceğini güvenceye al!

Kayıt Formu

Fabrika Ziyareti Talep Formu

"Önce kalite, önce güvenlik" sloganıyla üretim yapılan TürkTraktör fabrikasında bir gezintiye ne dersin? Güvenliğe verdiğimiz önemi yakından görebilir, bir traktörün nasıl üretildiğini öğrenebilirsin!

Kayıt Formu